Звичайно, зручніше всього – це купити проксі і мати постійний IP, проте це не завжди опція, а інколи вам потрібно буде 100 IP, якщо не більше і не кожен готовий витрачати біля 177$ з хмарними гарантіями. Саме в такій момент виручає “домашнє мобільне проксі”.
Вступ
Я думаю кожен, як мінімум читач сайту, знає що таке мобільні дані на вашому телефоні та неодноразово користувався ними. Проте далеко не кожен знає, що їх можна використовувати як бюджетну версію мобільного проксі. Що таке мобільше проксі ? Це проксі, яке має одні доступа, проте може змінювати свій IP за запитом чи через певний термін. Така поведінка, звичайно потрібна не всюди, але коли треба к-сть IP, або наразі ви не готові витрачати багато грошей на проксі, спосіб, описаний нижче, буде вам на користь.
Простими словами, купивши безлімітний тариф мобільних даних, ви зможете мати скільки завгодно IP адрес, які можете використовувати, наприклад для реєстрацій акаунтів бірж, проходження верифікацій, мультиакінгу, Telegram ботів та багато іншого, де потрібно мати більше одного акаунта і не на одному IP.
Якщо під час прочитання у вас виникнуть будь-які питання чи стикнетесь з проблемою, звертайтесь в Telegram чат нашої спільноти.
Вимоги
Так як для цього способу будуть використовуватись мобільні дані, вам, відповідно, потрібно буде мати сам тариф з мобільними даними.
Ну і звичайно телефон, тут підійде як Android, так і iPhone, головне щоб на телефоні була можливість роздачі мобільних даних, ну і, звичайно, підтримка самих мобільних даних, тобто це майже всі, не занадто старі телефони.
Розділ 1 – Вибір тарифа мобільних даних
В ідеалі це має бути безліміт. Проте якщо ви обмежите використання інтернету чи не плануєте робити щось занадто велике, можете брати тариф на 30-40 ГБ. Кількість гігабайт в тарифі, залежить від об’єму роботи, який ви розраховуєте зробити і як ви плануєте використовувати дані. Наприклад чи будуть там відео, великі файли, гра чи це суто текст, тобто тут вибирайте відповідно до своїх вимог, проте самим універсальним варіантом буде безліміт.
Будьте уважні, вам потрібен безліміт саме на інтернет, не на окремі застосунки по типу YouTube, Instagram, якщо це не ціль вашої роботи. Нижче наведені ціни на тарифи від оператора Vodafone, наприклад, тариф з безлімітним інтернетом коштує 400 грн (див. скрін 1.1), близько 10$ на момент публікації. Можете вибирати любого оператора, який вам підходить.
Розділ 2 – Зміна IP
Після того як у вас є тариф з мобільним інтернетом, можна переходити до самого головного – як же змінювати IP. Насправді це робиться дуже просто:
- Вимикаєте всі інші інтернет підключення (WiFi) і лишаєте тільки мобільні дані (тобто інтернет у вас має іти виключно через мобільні дані)
- Перевіряєте поточний IP (див. скрін 2.1)
- Вмикаєте режим в літаку (див. скрін 2.2). Чекаєте 2-3 секунди.
- Вимикаєте режим в літаку (див. скрін 2.3). Чекаєте 3-5 секунд, поки знову з’явиться інтернет.
- У вас новий IP (див. скрін 2.4).
- Повторюєте послідовність, починаючи з пункту 2, скільки потрібно разів. Кожен такий раз змінить ваш IP.
Можливо, в більше технічо підкованих читачів, відразу виникло питання – “IP ж буде видаватись з загального пулу адрес ?”. Уявіть що у вас є коробка з речами, і звідти дістають довільну річ, не дивлячись, а потім кладуть її назад і повторюють дії вже для іншого користувача, тобто є шанс що вам “дістануть ту ж саму річ” або в нашому випадку ви отримаєте IP, який, наприклад, вже використовувався для реєстрації акаунта ByBit. І ви абсолютно праві, але частково.
В сучасних реаліях, якщо це не маленьке село, де кожен другий займається криптовалютою, то шанс що ви отримаєте такий IP надзвичайно маленький. І навіть якщо отримаєте, це IP мобільного оператора, технічно ви, наприклад, працює з мобільних даних, і дістався вам IP, який вже колись мав акаунт, ви тепер щось порушили ? Звичайно – ні.
За роки роботи, де я часто використовував цей спосіб на сотні акаунтів, ніяких проблем не було, чи це стосується абуза ігор по типу SandBox чи це стосується абузу промоакцій бірж і т.п.
Розділ 3 – Роздача інтернету
Тепер, коли ви знаєте як змінювати IP, лишається прокинути інтернет на ваш ПК чи ноотбук, звідки ви плануєте абузити. В більшості відразу може з’явитись ідея – роздам, як завжди, через мобільну точку доступа і підключусь по WiFi до неї. Проте не на всіх ПК є WiFi, хоча і можна купити адаптер в вигляді флешки, але тоді ви стикнетесь з другою проблемою – коли ви будете вмикати режим в літаку, всі підключення, тобто мобільна точка доступа чи Bluetooth (так, через нього також можна роздавати інтернет), виключаться і вам доведеться знову їх включати. Не дуже зручно.
Але є рішення – самим зручним способом роздачі інтернету без переривання після зміни IP – є провідна точка доступа. Тобто ви по кабелю підключаєте смартфон до ПК, а в самому смарфоні вибираєте USB-модем для Android (див. скрін 3.1), щоб опція стала доступною, підключіть телефон по кабелю до ПК чи ноута.
На iPhone достатньо включити точку доступа, дозволити іншим підключатись (див. скрін 3.2) та (опційно, якщо не буде працювати) режим максимальної сумісності (див. скрін 3.3)
Все, тепер, коли ви підключили роздачу мобільних даних по кабелю, можете спокійно вмикати та вимикати режим в літаку, це не зіб’є роздачу і дозволить працювати без лишніх переривань. Якщо у вас з’явились запитання, можете задавати їх у Telegram чаті нашої спільноти.